Říjen 2013

Take it easy, Bro! - 10. kapitola

4. října 2013 v 12:00 | Malíček |  Take it easy, Bro!
Název: Take it easy, bro!
10. kapitola
Autor: Malíček&Inahe

Take it easy, Bro! - 9. kapitola

3. října 2013 v 12:00 | Malíček |  Take it easy, Bro!
Název: Take it easy, bro!
9. kapitola
Autor: Malíček&Inahe

Cesta zpátky na vrchol.

1. října 2013 v 21:24 | Zajda |  Oznámení
Někomu už podle názvu bude jasné, co se chystá, někdo si to jen přečetl a řekl si, co to zase je a absolutně neví o co gou.
Já tento článek využiji i k tomu, abych se představila, jelikož jsem zde poměrně nová a je to pár dní, kdy jsem dostala nabídku, že bych mohla tento blog vést. Samozřejmě jsem po tom nadšeně chňapla a tak voala, jsem tu. Jak už jste si všimli, moje přezdívka je Zajda a něco málo o mně se můžete dozvědět nalevo v menu. Doufám, že i přesto, že už tu není Inna, se vám tento blog bude stále líbit a stále nám budete pomáhat ve zmíněné cestě na vrchol svýma povídkama. Rozhodně nepřestávejte posílat a ti, kdo ještě s Loganem Lermanem žádnou povídku nesepsali, ať se do toho dají, protože mi věřte, stojí to za to.
S tímto se dostávám k hlavnímu tématu, a to k dalšímu vylepšování blogu. Už se zmíněnou Innou a další adminkou na tomto blogu jsme se dohodly, že blog potřebuje další tváře, nové korektorky.

A tak pomocí tohoto článku zahajuji Nový konkurz na korektorky. Máte možnost se dostat do našeho týmu, který nese jméno "Team Logan". Jak nečekané, že? Hlavně si prosím uvědomte, zda máte na tento blog čas, jelikož ne vždy je to procházka růžovým sadem.
Následující otázky vám můžou přijít lehce přehnané, ale jelikož už se párkrát dokázalo, že lidé by se měli prověřovat, neberte to nijak osobně. :)
Pokud máte stále chuť se o to pokusit, posílejte emaily na adresu loganlermanff.cz@gmail.com v tomto znění:
1. Jméno a věk
2. Něco o vás, cokoli vás napadne. Přezdívky, koníčky, bydliště,..
3. Zda máte zkušenosti s blogem,můžete zaslat i názvy povídek, které jste zveřjenili na blogu Logana či 1D-ff.
4. Následující úryvek opravte:

Moji oblíbenou knížkou je knižní série harry potter od J. K. Rowlingové. Kolikrát jsem si chtěla číst, a proto jsem okamžitě popadla některej z dílů. Mezi postavama, které mě nejvíc zaujali jsou Ron a Harry a Hermiona ale nedokážu se smířit s tím, že si Hermiona vezme Weasleyho. Draco by pro ní byl mnohem lepší, a to nemluvím jenom o zevňejšku.
A co zvířata? Aragog válý! Je to hnusnej slizkej a velkej pavouk. Ale je prostě nejlepší. Otevřela jsem okno a zaslechla pjenkavy. Při pohledu ven jsem zjistila že vjezd do našeho dvora je otevřený. Ozvala se rána, dopravním nehodám se prostě nevyhnem. Objetí se stala paní středních roků a její mladší cera ji svírala v obětí, úzkostlivjě bulela.

5. Proč si myslíte, že bys to měl/a být právě ty.

Tak c'moon, jen se dejte do přihlašování se, nové tváře rády uvítáme! :)

Logan Team. xx

Take it easy, Bro! - 8. kapitola

1. října 2013 v 7:40 | Malíček |  Take it easy, Bro!
Název: Take it easy, bro!
8. kapitola
Autor: Malíček&Inahe